Czech English русский Korea
Agmons Foto | UPOMÍNKOVÉ PŘEDMĚTY
4058
page-template-default,page,page-id-4058,ajax_updown_fade,page_not_loaded

Z námi pořízené fotografie Vám vyrobíme osobní upomínkový předmět či originální dárek. Z portrétu vytvoříme na počkání pohlednici, kterou překvapíte své blízké, nebo jej přeneseme na magnet, který Vám při každém otevření chladničky připomene výlet do Kutné Hory. Portrét je rovněž možné natisknout na větší či menší hrnek, sadu šesti korkových podtácků nebo polštářek s potahem. Potisk výše uvedeného provedeme na přání i z Vaší fotografie, kterou nám předáte v elektronické nebo i papírové podobě.

Případné čekání v kamenném obchodě Vám příjemně uteče při listování starými tisky s dobovými fotografiemi – náš malý antikvariát se specializuje na knihy s fotografiemi Kutné Hory a na pragensie. Jistě Vás také potěší pohled na staré fotoaparáty a vybavení dobové fotokomory. Knihy i vybrané přístroje je možné rovněž zakoupit.

Agmons Foto se vedle historické fotografie zaměřuje na prodej dárků pro fotografy a fotografky. Je-li koníčkem Vašeho partnera či známého právě focení, vyberte u nás jeden z mnoha vkusných dárků vytvořených českými uměleckými řemeslníky z řad keramiků, šperkařů, brašnářů a textilních výtvarníků a fotografů. Dárky nabízíme v kamenném a elektronickém obchodě (více v sekci e-shop).

 

 

POZOR! Od října naleznete fotoateliér AgmonsFoto v Praze! Objednávky na podzimní termíny lze činit již nyní. Máte-li ovšem více po ruce kutnohorskou Barborskou ulici neváhejte ani minutu a zamluvte si svůj prázdninový termín!