Agmons Foto | O ateliéru
2193
page-template-default,page,page-id-2193,ajax_updown_fade,page_not_loaded
ČINNOST ATELIÉRU JE DLOUHODOBĚ PŘERUŠENA! NENÍ MOŽNÉ SI REZERVOVAT ŽÁDNÉ TERMÍNY. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ
Zakladatelé

Ateliér založili v roce 2014 manželé Táborští. Lukáš Táborský (nar. 1977) působil v letech 1997-2009 nejprve jako redaktor, později jako fotoreportér v denících Večerník Praha, Večerka, MF Dnes a Právo. Je původcem konceptu Agmons Foto, ateliér povšechně řídí a spravuje a je hlavním fotografem. Dita Táborská (nar. 1981) vystudovala FF UK a v současné době pracuje na Ministerstvu zahraničních věcí ČR. Po téměř čtyřletém působení v historickém centru malebné Kutné Hory se ateliér po mnohých pobídkách a výzvách ze stran zákazníků přestěhoval do hlavního města Prahy.

Koncept ateliéru

Vytváření fotografických retro portrétů je celosvětově módní záležitostí a kouzlo atmosféry dobových snímků jako běžně nabízeného turistického artiklu objevila již i Česká republika.

Agmons Foto však není pouhá atrakce, jedná se především o živý ateliér, který slouží místním obyvatelům nabídkou standardních ateliérových činností a fotografických prací včetně reportážní, designové a produktové fotografie. Pro náročné zákazníky potom nabízíme propojení těchto dvou nabídkových větví: vypracujeme retro portréty svatebčanů, pracovních kolektivů, rodin a dětí a akty v kvalitním dobovém stylu nejen za užití skutečně autentických, historicky i geograficky věrných kostýmů, ale na přání také za použití tradičních fotografických postupů a historických přístrojů.

 

 

 

Ateliér je uzavřen do 2. ledna 2018. Děkujeme za pochopení.