Agmons Foto | PRO FIRMY
4762
page-template-default,page,page-id-4762,page-child,parent-pageid-2992,ajax_updown_fade,page_not_loaded

Připravujete podnikový večírek, chystáte společenskou událost, organizujete propagační akci a přemýšlíte, čím netradičním byste Vaše hosty zaujali tentokrát? Fotograf na místě jistě nesmí chybět, ale historický fotograf, který hosty na přání zvěční v dobových kostýmech a na počkání vytvoří originální a vkusné upomínkové dárky v podobě tradičních kabinetek (portrét podlepený předtištěným kartónkem – hojně užívaný způsob adjustace fotografií v době secese a první republiky), fotografií formátů 13×18 či A4, by mohl být tím pravým zpestřením. Společné kostýmové focení je kolektivní zážitek, který bude nenásilnou vzpruhou pracovním vztahům ve Vašem týmu a s nímž si jednoduše užijete legraci. Jedinečnost stánku Agmons Foto, se kterým za Vámi přicházíme, spočívá ve vkusnosti a decentnosti výsledného produktu. Naším fotostánkem zaujmete všechny a jistě nešlápnete vedle ani v noblesní společnosti.

Stánek Agmons Foto za Vámi přijede kamkoli v rámci České republiky. Naše kostýmová základna sestává ze secesních rób, které jsou upraveny tak, že je povětšinou možné je obléci na vlastní šaty a není tedy nutné složité převlékání, což zejména společnost slavnostně oblečená a upravená ocení. Na přání je možné dodat kostýmy jiné, u nichž však toto nezaručujeme. Při včasné domluvě rovněž nabízíme vyrobení kartónových podkladů pro výrobu kabinetek s logem Vaší firmy (100 ks / 2000 Kč).

Stánek Agmons Foto byl součástí těchto akcí pořádaných pro veřejnost:

Kutnohorská gastronomická slavnost

Dobový letecký den, Mladá Boleslav

Sousedský jarmark, Kutná Hora

Královské stříbření Kutné Hory

Zahradní slavnosti hraběnky Chotkové, zámek Kačina

 

Ceník:

8 hodin …………… 12 000 Kč

4 hodiny ………….7 000 Kč

V ceně je doprava, materiál i fotografická práce. Vy se nemusíte o nic starat, pouze nám vyhradit místo pro stánek a zajistit elektrickou přípojku.

Pokud si budou Vaši hosté – naši klienti služby Agmons Foto individuálně hradit a bude-li se zároveň jednat o akci s očekávaným počtem účastníků vyšším než 100 osob, budeme si účtovat jen cestovné v ceně 5 Kč za kilometr; kabinetku prodáváme na akcích za 250 Kč.

Pokud má klient zájem o speciální kostýmy, kterými běžně nedisponujeme, výsledná částka se dále navyšuje o cenu přibližně 350 Kč / 1 ks.

Ateliér je uzavřen do 2. ledna 2018. Děkujeme za pochopení.