Agmons Foto | PORTRÉTY a AKT
4054
page-template-default,page,page-id-4054,page-child,parent-pageid-2992,ajax_updown_fade,page_not_loaded

Potřebujete opravdu důstojnou podobenku k pracovním účelům? Chcete zachytit nejkrásnější rodinné chvíle, kdy jste po uši zamilovaní, hrdě nosíte těhotenské bříško, laskáte se s nedávno narozeným drobečkem, těšíte se z velké rodiny, nebo všechno dohromady? Chcete si prostě vyzkoušet focení v ateliéru, nebo to věnovat jako zážitkový dárek někomu blízkému? Fotografové Agmons Foto Vám vytvoří portrét, který Vás zachytí v přirozeném momentě podtrhujícím Vaši skutečnou krásu.

Základní varianta nabízí pořízení snímku v prostorách fotoateliéru a obnáší nejméně hodinovou práci fotografa. Na focení portrétu je vhodné se objednat telefonicky či elektronickou poštou a domluvit se s fotografem na základní představě včetně oblečení a líčení. Služby stylisty a vizážisty nicméně fotoateliér běžně neposkytuje, ale na předchozí přání Vám za příplatek vizážistu zajistíme. Naše základní doporučení pro focení v ateliéru zní: Méně je více – jednoduché oblečení i líčení bývá obvykle vydařenější, než složitě vytvářené variace. Největším problémem, který vyretušovat nedokážeme, je však špatná nálada – na focení u nás se těšte a nedělejte si s ničím velkou hlavu. Uvidíte, že se s naším fotografem budete cítit dobře a focení pro Vás bude příjemná relaxace.

Akty

Vedle klasické portrétní nabídky zahrnující sólo, pár, rodinu, těhotenství a fotografie miminek a dětí nabízí Agmons Foto rovněž focení aktů. Napadlo Vás už někdy darovat partnerovi k výročí Vaše smyslné portréty, na kterých by Vás zahalovalo jen světlo a stín? Víme, že každá žena je krásná a že ženské tělo je nekonečnou variací křivek, které ve svém propojení vytváří vášnivou inspiraci a milostné kouzlo. Věřte svému tělu a možná budete překvapená, jak úchvatně bude na našich fotografiích vypadat. Pokud se budete cítit uvolněněji s ženou, objednání k fotografce je samozřejmostí. Akty  je rovněž možné zpracovat v duchu počátku 20. století.

 

Ateliér je uzavřen do 2. ledna 2018. Děkujeme za pochopení.