Czech English русский Korea
Agmons Foto | HISTORICKÁ FOTOGRAFIE
4049
page-template-default,page,page-id-4049,page-child,parent-pageid-2992,ajax_updown_fade,page_not_loaded

 

Ve fotoateliéru Agmons Vás zpodobníme tak, jak se nechávali portrétovat Vaši prapraprarodiče. Kostýmy z období secese a první republiky ztvární měšťanský styl, lidové kroje připomenou moravský a český venkov a uniformy vojenské a hasičské dokreslí atmosféru přelomu devatenáctého a dvacátého století. Agmons Foto dbá na historickou a geografickou věrnost – kostýmy jsou z dílen českých a moravských odbornic na historii módy a lidovou tvorbu. Portréty vytváříme současnými fotografickými postupy, nicméně pro náročné zákazníky nabízíme také užití dobových přístrojů a tradičních technologií. Jen tak může být například Vaše velké svatební foto v oválném rámu nad postelí nebo dobový portrét k použití na PF skutečně dobově věrný nejen rekvizitně, ale také technickou kvalitou.

Základním produktem naší nabídky je jedna retro fotografie formátu A4 – v případě zájmu zarámovaná, kterou Vám vyhotovíme na počkání po pořízení snímku. Dále si můžete přát elektronickou podobu fotografie, kterou Vám zašleme elektronickou poštou či nahrajeme na Vámi přinesený nosič nebo výrobu tzv. kabinetky (fotografie formátu 10×15 podlepená předtištěným kartónem). Jsme schopni Vám zajistit i tisk fotografie na kvalitní fotoplátno.

POZOR! Od října naleznete fotoateliér AgmonsFoto v Praze! Objednávky na podzimní termíny lze činit již nyní. Máte-li ovšem více po ruce kutnohorskou Barborskou ulici neváhejte ani minutu a zamluvte si svůj prázdninový termín!